spam

13 komentarzy:

 1. Cat była Niepokonaną legendarnej rangi S.A. Dziewczyną posiadającą nadprzyrodzone zdolności. Jej płomień potrafi spalić dosłownie wszystko. Ale dała za to tak dużo... Czasem nie potrafi go kontrolować, więc porzuciła to co dla niej najważniejsze... Jednak porwano ją i dano trzy miesiące na zabicie Blackheart'a - charyzmatycznego i niesamowicie przystojnego władcę Siódmego Świata. Czy Cat będzie miała siłę go pokonać i jednocześnie oprzeć się uczuciom? Co planują trzy siostry? Kim jest Tristan? A Joseph? Dlaczego jej mama tak po prostu zaginęła? I najważniejsze pytanie.
  Jak Cat ma naprawdę na imię?
  Zapraszam na mojego bloga:) Na razie jest tylko rozdział pierwszy i prolog.
  http://plenitudo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Elissa. Dziewczyna sławnego Zayn'a Malika dowiaduje się, że jest w ciąży. Zayn wpierw zdruzgotany, powoli godzi się z tą informacją. Zakochani biorą ślub, a na świat przychodzi Noelle Ami Malik. Liss ma nadzieję, że wszystko się już ułoży. Niestety myli się. Zayn staje się coraz bardziej agresywny, nie liczy się z jej zdaniem, oddalają się od siebie. Natomiast przyjaciółka Elissy wciąga ją w poważne tarapaty. Młoda żona boi się o życie własne i swojej czteroletniej córeczki...
  http://black-zayn-love.blogspot.com/

  Oraz jeśli masz ochotę poczytać krótkie imagify zapraszam :)
  http://imagify-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy miałem siedemnaście lat, moje życie zmieniło się nieodwracalnie - na zawsze.
  A wszystko miało miejsce czterdzieści lat temu, piękną jesienią...

  Love changes everythin || HS

  http://love-changes-everything-hs.blogspot.com/

  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 4. http://niewolnicy-uczuc.blogspot.com
  Anya Tomlinson jest siostrą sławnego Louisa Tomlinsona - członka zespołu One Direction. Wiedzie nadzwyczaj spokojne życie, dopóki do jej domu nie wprowadza się czwórka zwariowanych nastolatków, którzy bez skrupułów wywracają jej świat do góry nogami.

  Serdecznie zapraszam ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. http://jestem-trzynasta.blogspot.com/
  Przez całe życie poznajecie otaczający nas świat, dowiadujecie się co było kiedyś, co będzie teraz i co może nastąpić. I po pewnym czasie zrozumieliście, że większość rzeczy to tylko bajki, bzdura, inni chcą Wam wepchnąć do głowy historyjki, które nigdy nie miały miejsca przez te wszystkie lata.
  Mam rację, prawda?
  To jest gra, nikt tak naprawdę nie karze Wam w nie wierzyć. Możecie wybrać drogę całkiem inną niż ktokolwiek by się spodziewał. W każdej chwili sami możecie być sobą zaskoczeni. Tylko trzeba wierzyć. Jako ludzie zdziałamy wszystko, pokonamy wszystkich, nawet jeżeli to będzie sam Zeus z jedenastoma bogami walczącymi przeciwko nam. Nie poddamy się czując jak mrok idzie za nami, a mroczna przeszłość uczepiła się nas jak cień, którego widzimy za każdym razem, kiedy jesteśmy sami. Nie musimy udowadniać siły sobie samym, tylko tym, którzy w nas wątpili.
  Ja jestem Trzynasta, ta która nie powinna się narodzić. Komu mam zamiar pokazać swoją siłę?
  Moim Dwunastu siostrom i braciom? Matce, której nigdy nie poznałam?
  Możliwe.
  Jednak najbardziej pragnę, żeby Kronos to zobaczył i zmienił zdanie do ludzi. I do mnie.
  A ty? Komu masz zamiar się przeciwstawić?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżeli zdecydujesz się czytać, zostaw adres Twojego bloga w komentarzu, a ja z pewnością go przeczytam. U mnie jest tylko krótki prolog, więc dużo tego nie ma do przeczytania. :D

  Cios Przeszłości

  Cały mój świat runął pewnej lipcowej nocy. Pamiętam tylko moje przekomarzania z nim, oślepiające światło i huk. Później były tylko łzy, prześladujące mnie w duecie z bólem, który nie ustępował nawet na chwilę.
  Zbyt gruba, zbyt głupia, zbyt arogancka, zbyt zepsuta. Nie da się mnie naprawić, ale ja wcale tego nie chcę. Moje wnętrze jest pełne pęknięć, ale podoba mi się to. Mogę swobodnie nienawidzić samej siebie,swojego ciała, swojej umęczonej duszy. Mogę nawet czuć nienawiść do śmietnika stojącego przed domem sąsiada. Bo kto mi zabroni? Nikt. Stałam się na tyle dobra w udawaniu, że nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielki ból czuję.
  Jestem Colleen George. Każdego dnia cierpię coraz bardziej, a moje życie jest koszmarem. Uwierz, nie chcesz być mną.

  Opowiadanie o One Direction

  OdpowiedzUsuń
 7. Katniss, Damon, Katherine, Caroline i Tobias to rodzeństwo z rodziny McIntire. Wracają do małego miasteczka Bornoldswick aby odbudować rodzinne relacje. Fakt jest taki, że nie jest to zwykła rodzina, a licząca niespełna 200 lat rodzina morderców, łgarzy i samolubnych jednostek . Cokolwiek mówi o nich ich natura i wygląd a nawet pozytywne nastawienie jest to nieprawda. Nim zaufasz istocie nocy, zastanów się kogo zabiła przed spotkaniem z tobą. Jeśli wchodzisz w rodzinę McIntire nie ma już drogi wyjścia. Zawsze i na zawsze.
  morderous-family.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Przez cały czas miałem ją w myślach. Podeszła do mnie wręcz słaniając się na nogach, jej twarz była napuchnięta od kolejnych ran i uderzeń, a ciało... skóra i kości. Wyglądała ohydnie, odrażająco wręcz, w dodatku płakała jak dziecko, powtarzając jak modlitwę, abym zlitował się nad nią i dał jej to, czego teraz tak cholernie potrzebuje. Dotarło do mnie... Zabiłem Mary Jane.
  http://mendacious-ff.blogspot.com
  Powrót MJ i Zayna. Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nic nie wróżyło katastrofy światowego formatu, a mimo to działania pewnej grupy zrujnowały dotychczasową harmonię. Ci, którzy przeżyli muszą nauczyć się funkcjonować w obcych warunkach, zdani tylko na siebie.Rodzą się przyjaźnie, miłości, uczucia... Jednak czy okażą się na wystarczająco silne, by przetrwać w świecie bez zasad?
  Zapraszam na powieść z działów: postapokaliptyka, romans, dramat, kryminał, sensacja, akcja. Będzie wiele różnych wątków, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie;)

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  Odpowiadam na każdy komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Cześć :)
  "Ocalić od zapomnienia" jest pamiętnikiem pisanym przez dziewiętnastoletnią Klarę, która nie radząc sobie z wyjazdem przyjaciółki oraz mieszkaniem pod jednym dachem z matką, przeżywającą drugą młodość, ucieka w wirtualny świat.
  Jej życie jest monotonne i doszczętnie wyprane z jakichkolwiek emocji, aż do dnia, w którym dostaje tajemniczy list...
  W kopercie, oprócz zniszczonego pergaminu znajduje wyblakłą fotografię oraz niewielki, pokryty rdzą klucz.
  Klara staje przed trudnym wyborem, czy pogodzić się z losem, czy stawić mu czoła i rzucić się w wir największej przygody swojego życia.
  http://nauczysz-sie-mnie.blogspot.com/

  zapraszam serdecznie, mewa

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam serdecznie na nowe opowiadanie o Demi Lovato i Niall'u Horanie.
  Demi to zwykła dziewczyna, która w skutek tragicznych wydarzeń z przeszłości przenosi się wraz z przyjaciółkami do rodzinnego miasta Niall'a. Czy spotkanie z gwiazdą odmieni jej życie?

  http://niallanddemi.blogspot.com/

  XOXO, McAmy

  OdpowiedzUsuń
 12. Czasem, gdy myślisz, że Twoje życie nie ma sensu i najlepiej jest zrobić coś głupiego i nieodwracalnego, przychodzi Ona. Tajemnicza dziewczyna z tajemniczym imieniem, Vivimorte, stara się być miła i przekonująca. Proponuje Ci zwykłą grę dla dzieci. Jeżeli wygrasz, spełni Twoje życzenie, jeżeli nie, przykro mi, nie mam zielonego pojęcia co się z Tobą stanie i chyba tak jest najlepiej. A jak zremisujesz po prostu odchodzi.
  Szkoda, że coś bardziej mrocznego i niewytłumaczalnego zaczyna się dziać wokół Ciebie.
  http://po-srodku-ciemnosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam! :D
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  Nowy dom, nowi członkowie rodziny, nowe miasto. Jak w tym wszystkim odnajdzie się siedemnastoletnia Julia. Co się stanie, gdy w ich domu zamieszka młodszy brat partnera jej matki. Czy spędzanie razem czasu, niewinne rozmowy będą oznaką tylko przyjaźni czy może jednak czegoś więcej. Ale co się stanie, gdy w życiu dziewczyny pojawi się kolega ze szkoły i jak zachowa się Matt. Tego wszystkiego dowiesz się czytając opowiadanie "For fear of the future".

  OdpowiedzUsuń